Hakkımızda

                                          Boğaziçi Teknik Servis
  

                  Evler içerisinde kullandığımız araç ve gereçlerin nerdeyse tamamı elektronik aksamlar ile çalışmakta olup belirli süreler içerisinde çeşitli arızalar vererek işlerin aksamasına ve çeşitli sorunların meydana gelmesine neden olmakta.
     Tamir konusunda bilgi sahibi olamayan kişiler eşyaların bakımını yaptırmak amacı ile sektör içerisinde profesyonel bir ekipten oluşan yetkili servisler ile çalışmak istemektedir.
     Servislerin talep ettiği ücretlerden ziyade verdikleri hizmetin önemli olmasını isteyen kişiler için kurulan Boğaziçi Teknik Servis, ekibi ve hizmetleri ile bölgenin en güçlü servisi olma yolunda ilerlemekte.
     Yaptığı antlaşmalar sonucunda birçok üretici markanın ürünlerinin servis hakkını almış olup birçok model için gün içerisinde kesintisiz servis olanağı sağlamakta. Boğaziçi Teknik Servis yeni kurulmuş bir servis olarak görünse de ilk izlenimler sonucunda sağladığı başarı birçok kişi tarafından takdir edilmiştir
.

                                                    Boğaziçi Teknik Servis Hizmetleri
 

                  Bir teknik servis hizmeti kadar personeli ile ön plana çıkmaktadır. Personellerin teknik alanda bilgisi, müşterileri ile olan diyalog ve sohbeti birçok kritere göre daha önemli olarak gösterilmekte. Boğaziçi Teknik Servis bu kriterlere dikkat ederek sektör içerisinde uzman ve diyalog açısından en güçlü personellere sahiptir.
    Diğer servis firmaları gibi ufak bir arıza onarımları sırasında yüksek fiyatlar talep ederken Boğaziçi Teknik Servis yüksek oranda iş gücü gerektirmeyen hizmetler karşısında bazı durumlarda ücret dahi talep etmeden işlemler yaptığını belirtmek istiyoruz. Daha detaylı hizmetler için ilk servislik işleminizi bizlere danışarak gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.


ARA Load Time (S) : 0.003292